Monday, April 28, 2008

Játék

Nos az a helyzet, hogy nem megy tovább...
Eddig ment, de nem tovább...
Eddig sikerült, de mostmár vége,
Föggöny lement, s tapsoltak végre.

Igen, egy darabig megy...
Kinek tovább, de van kinek türelme kevesebb.
Vannak gyengébbek, s vannak bátrak...
És vannak kik csak másokat látnak.

Nekem nem megy tovább...
Ennyi volt és kész!
Nem tudom elhitetni magammal,
Hogy ez így milyen szép.

Nem hiszem el többé, hogy csak ennyi lehet!
Tudom, nekem több kell, és tudom, hogy lehet!
Tudom, hogy ha nem most jön, akkor majd jön később, de
Jönni fog, mert olyan nincs, hogy hozzám nem kopogtat be!

Mert lehet, hogy te nem hiszed,
De nem is a te hited az, ami az én életemet mozgatja.
Mert lehet, hogy te nem látod,
De nem is neked kell látnod, azt a csodálatos jövőt, amit én látok...
Magamnak látok!
Mert lehet, hogy most úgy gondolod, nincs értelme ennek,
De én érzem, hogy már könnyebbek a könnycseppek,
Hogy végre könnyen lélegzek.

Vége---

No comments: